Mistrzostwa Sopotu


ala.jpgW miniony weekend 19-20 marca 2011r na Hipodromie w Sopocie odbyły się Mistrzostwa Sopotu i Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody.  Warunkiem klasyfikacji do Mistrzostw Sopotu był udział w dwóch konkursach klasy N - sobotnim i niedzielnym.  Liczył się wynik zawodnika, nie konia, natomiast po sobotnich rozgrywkach należało wskazać konia, którego wynik miał zostać liczony w niedzielnym konkursie. Jeśli zawodnik zgłosił do zawodów więcej niż jednego konia, pierwszeństwo startu w niedzielnych zmaganiach miał koń, który został  zgłoszony do mistrzostw. W przypadku eliminacji w sobotnim konkursie, zawodnikowi dopisywało się 10 pkt karnych do  najgorszego wyniku w konkursie.  Ponieważ kilku zawodników uzyskało taką samą sumę punktów karnych w sobotnim półfinale i niedzielnym finale mistrzostw,  musiała odbyć  się rozgrywka. Oprócz konkursu Mistrzostw Sopotu rozegrano konkursy klasy mini LL - dokładności Towarzyski, LL - dokładności Towarzyski, L- młode konie i amatorzy, L - zwykły oraz dokładności z natychmiastową rozgrywką (niedziela), P - dwufazowy oraz zwykły w niedzielę, N - zwykły oraz rozegrany drugiego dnia zawodów konkurs klasy C - zwykły.

W poszczegółnych konkursach na najwyższej pozycji uplasowały się pary:

SOBOTA

Klasa mini LL - dokładności - Towarzyski
- I miejsce ex-aequo: Klaudia Bucholc i Bartuś, Alicja Szymańska i Mżawka, Katarzyna Wachowicz i Tulipan, Klaudia Hyrdel i Herpa, Karolina Ciuba i Campari.

Klasa LL - dokładności - Towarzyski
- I miejsce ex-aequo: Barbara Rycharska i Amplico, Marta Dymecka i Krezus, Filip Kulikowski i Magnus, Justyna Kopko i Hert of Rubin, Natalia Mieleszkiewicz i Novalia, Joanna Stróżyk i Koral, Marlena Szczecińska i Luciano, Martyna Malicki i Salim, Anna Tyrkiel-Baranowska i Demeter, Agata Piastowska i Cosima, Martyna Górska i Sargasso, Natalia Łukasik i Ikebana, Maura Reszuta i Biały Jar, Maja Falkiewicz i Nostradamus, Dorota Włodarska i Pers, Aleksandra Tudruj i Bajka, Michał Siejek i Ronaldhinio, Karatzyna Sroka i Egon, Marcin Nełka i Mantus.

Klasa L - dokładności - młodych koni i amatorów
- I miejsce ex-aequo: Natalia Stopa i Caesarion Z, Maja Falkiewicz i Nostradamus, Dorota Włodarska i Pers, Michał Siejek i Ronaldhinio, Anna Tyrkiel-Baranowska i Demeter, Martyna Malicki i Salim,  Aleksandra Tudruj i Bajka, Agata Piastowska i Cosima, Izabela Januszewska-Bulczak i Pillkallen Havbek, Katrzyna Falkowska i Fritz LG, Agata Przybysz i Jey Joy,  Natalia Stopa i Esco, Maja Falkiewicz i Haksley.

Klasa L - zwykły
- Piotr Zielonka i Hetman

Klasa P - dwufazowy
- Justyna Kopko i Kinra

Klasa N - zwykły
- Przemysław Sarnowski i Chellina Z

Szczegóły wyników - sobota

NIEDZIELA

Klasa mini LL - dokładności - Towarzyski
- I miejsce ex-aequo: Klaudia Bucholc i Bartuś, Katarzyna Wachowicz i Tulipan, julia Soja i Campari, Barbara Rycharska i Amplico, Jagoda Kazana i Divah.

Klasa LL - dokładności - Towarzyski
- I miejsce ex-aequo: Zuzanna Majewska i Carefina WM, Barbara Rycharska i Amplico, Agata Chojnicka i Likwor, Natalia Łukasik i Ikebana, Filip Kulikowski i Magnus, Marcin Nełka i Mantus, Joanna Stróżyk i Koral.

Klasa L - dokładności - młode konie i amatorzy
- I miejsce ex-aequo: Natalia Stopa i Esco, Joanna Stróżyk i Koral, Agata Piastowska i Meg.

Klasa L - dokładności z natychmiastową rozgrywką
- Marta Orłowska i Ancymon

Klasa P - zwykły
- Martyna Kampowska i Chocolett

Klasa N - zwykły
- Filip Falkiewicz i Marco Polo LG

Klasa C - zwykły
- Justyna Badaszko i Lawirant
 

MISTRZOSTWA SOPOTU
- Grzegorz Psiuk i Czar (Nemo)

Szczegóły wyników - niedziela

 

A.S

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu www.zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć, zapytaj o więcej  <<  kontakt >>

Galeria zdjęć







Szukaj w katalogu

Promowane firmy

Sklep Jeździecki Zabookuj Gdańsk

Gdańsk, Lubczykowa 5
tel. 58 742-36-16
www.sklep.zabookuj.eu

Estancja Mezowo

Mezowo, Kiełpińska 39
tel. (58) 742-11-93, 790-537-737
www.estancjamezowo.zabookuj.eu

Stajnia Pępowo

Pępowo, Gdańska 151
tel. 693-803-163
www.stajniapepowo.zabookuj.eu

Rekreacyjna Jazda Konna "PODKÓWKA"

Nowy Klincz, Nowy Klincz 30
tel. 505-580-608
www.koniekoscierzyna.zabookuj.eu