Puchar Sielanki 2014 - V kwalifikacje za nami


Puchar Sielanki 2014 - V kwalifikacje

Powoli zbliżamy się do finału tegorocznych zmagań o Puchar Sielanki. W ostatni weekend, w dniach  23-24.08.2014 w ośrodku Farma Sielanka odbyły się Zawody Regionalne oraz  VI i zarazem ostatnie kwalifikacje do finału. Rozegrano 12 konkursów, w tym cztery konkursy towarzyskie, pozwalające zdobyć doświadczenie adeptom hippiki.

20140823_110204.jpg

Zwycięzcami zostali:

23.08.2014 Sobota:

Klasa L:
1.Anna Seroka/MANCHESTER 0012/- KJ Aldragho Piaseczno
 2.Ewelina Rocka/LANCELOT/- WKJ Lublin
 3.Dominika Adamiak/SMARTI/- KJ U Robsonów

Klasa P:
1. Anna Seroka/MANCHESTER 0012/- KJ Aldragho Piaseczno
2.Łukasz Jończyk/STEWARD/
3.Monika Becker/CARENZO/-SKJ Beckersport

Klasa N:
1. Anna Seroka/EMANOR/- KJ Aldragho Piaseczno
2.Łukasz Jończyk/C/
3.Maria Pietrusińska/WEZYR/- KJ Aldragho Piaseczno

Klasa C:
1.Anna Więcek/ALSAGANA/- KJ Aromer Józefin
2.Michał Bazyl/HEMIS/- JKS Karolina
3.Łukasz Jończyk/BATMAN/


24.08.2014 Niedziela:

Klasa L:

1. Anna Seroka/MANCHESTER 0012/- KJ Aldragho Piaseczno
2.Agnieszka Paszkowska/JAMES BOND/- SJ Szarża Popówek
3.Monika Rudy/KADET/- WKJ Lublin

Klasa P:
1.Natalia Stachyra/URIA/- WKJ Lublin
2.Sebastian Mołga/KONSUL/- KJ Sielanka Warka
3. Katarzyna Halter/KAMIKAZE/-SKJ Bobrowy Staw

Klasa N:
1. Maria Pietrusińska/WEZYR/- KJ Aldragho Piaseczno
2. Katarzyna Halter/KAMIKAZE/-SKJ Bobrowy Staw
3. Łukasz Jończyk/STEWARD/

Klasa C:
1.Katarzyna Trojańczyk/KAMELOT/- SKJ Bobrowy Staw
2. Michał Bazyl/HEMIS/- JKS Karolina
3. Magdalena Szturmowicz/RENAISCITA/

Wyniki sobota  Wyniki niedziela

I tym razem wsparły nas  firmy: Ponzio, Hotel Sielanka Nad Pilicą ****, portal  Zabookuj.eu oraz  Skotan, dzięki którym  mogliśmy nagrodzić najlepsze pary tych zawodów  atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne Zawody Regionalne oraz wielce emocjonujący finał rozgrywek o Puchar Sielanki 2014, które odbędą się już 27-28.09.2014. Przypominamy, że podczas zawodów finałowych, oprócz puli nagród w wysokości  50 000 zł, zostanie przeprowadzone losowanie ekskluzywnego siodła firmy EQUIPE z linii E-Carbon.

25.08.2014
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Puchar Sielanki - IV kwalifikacje za nami

W miniony weekend, w dniach  26-27.07.2014 w ośrodku Farma Sielanka odbyły się IV z kolei kwalifikacje z cyklu rozgrywek o Puchar Sielanki. Rozegrano w sumie 12 konkursów, w tym dwukrotnie kwalifikacje do MPMK dla koni 4-letnich oraz konkurs towarzyski  kl. LL .

DSC00806.jpg  DSC00399.jpg

Zwycięzcami zostali:

26.07.2014 Sobota:

Klasa LL:

1. Aleksandra Banak/Laguna/-KJ Aldragho Piaseczno

2. Katarzyna Wroczyńska/Druzilla L/-KJ Galop Kozienice

3. Julia Nowińska/Quiestus/-bez przynależności klubowej

Klasa L:

1. Kacper Niewiadomski/Doreen/-WKJ lublin

2. Kamila Derlatka/Cargo/-KJ Aldragho Piaseczno

3. Ewelina Polska/Czar/-WKJ Lublin

Klasa P:

1. Anna Seroka/Emanor/-KJ Algragho Piaseczno

2. Sebastian Mołga/Konsul/-Kj Sielanka Warka

3. Szymon Weremczuk/Perdita/-WKJ Lublin

Klasa N:

1. Anna Więcek/Czandra/-KJ Aromer Józefin

2. Weronika Buchcar/Kolorado W/-JKS Pogórze Glinik zaborowski

3. Jagoda Niewiadomska/Prezydent II W/-WKJ Lublin

Klasa C:

1. Anna Więcek/Alsagana/- KJ Aromer Józefin

2. Anna Więcek/Benito/- KJ Aromer Józefin

3. Cezary Kalinowski/Kemball/-KJ Strzała Krubiczew

27.07.2014 Niedziela:

Klasa LL:

1. Julia Nowińska/Quiestus/-bez przynależności klubowej

2. Zuzanna Tomaszewska/Lotar/-JKS Equita Świętochów

3. Katarzyna Bednarz/Karla/-WKJ Lublin

Klasa L:

1. Anna Seroka/Manchester 0012/-KJ Aldragho Piaseczno

2. Zofia Pietrzak/Feivel 0143/-bez przynależności klubowej

3. Żaneta Cichoń/Sarmata/-Kj Galop Kozienice

Klasa P:

1. Anna Seroka/Manchester 0012/-KJ Aldragho Piaseczno

2. Karol Turowski/Czandra/-KJ Aromer Józefin

3.  Anna Seroka/Emanor/-KJ Aldragho Piaseczno

Klasa N:

1. Anna Więcek/Czandra/-KJ Aromer Józefin

2. Monika Pasik/Lukier/-LKJ Gałkowo

3. Maja Grabarczyk/Księżna Pani/-LKJ Gałkowo

Klasa C:

1. Katarzyna Trojańczyk/Kamelot/-Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola

2. Łukasz Jończyk/Madżil/-bez przynależności klubowej

3. Anna Więcek/Benito/-KJ Aromer Józefin

Konie czteroletnie oceniane były przez jury w składzie: Krzysztof Ferenstein i Dariusz Jechna. Konie, które uzyskały  ocenę 7,8 i więcej punktów:

26.07.2014 (sobota):

1. Lord of the Ring/Magdalena Ziajkowska/-KJ Hippica Polonia Słupno

2. Calydor/Malwina Urbańska/-SKJ Trawers Warszawa

2. Gejsza/Marek Wajda/-KJS Karolina

2. Amorado/Marek Wajda/-JKS Karolina

 27.07.2014 (niedziela):

1. Arabesque de Ravel/Maciej Pekaniec/-Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

2. Prinz Patton/Agnieszka Kotwa-Grudzińska/-KJ Hippica polonia Słupno

2. Amorado/Marek Wajda/-KJS Karolina

2. Dalia/Monika Pasik/-LKS Gałkowo

Dzięki naszym niezawodnym sponsorom z firm :Ponzio, Hotel Sielanka Nad Pilicą ****, Zabookuj.pl oraz Skotan  mogliśmy nagrodzić najlepszych zawodników i konie  nie tylko pucharami i rozetami, ale również atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Należy podkreślić, że na doskonałą atmosferę zawodów złożyła się nie tylko pogoda i fantastyczna publiczność, ale również serdeczna sportowa rywalizacja.

Już niedługo – w dniach 9-10 sierpnia 2014 – odbędą się kolejne konkursy z cyklu Zawodów o Puchar Sielanki, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Propozycje zawodów

28.07.2014

Galeria zdjęć poniżej
fot. Karol Rzeczycki

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Puchar Sielanki w Warce - III kwalifikacje

W  dniach 7 i 8 czerwca  w ośrodku jeździeckim Farma Sielanka w Warce odbyły się trzecie kwalifikacje Pucharu Sielanki. Pogoda dopisała, dzięki czemu nie zabrakło zawodników na starcie i osób dopingujących na trybunach.

5.jpg    19.jpg

Triumfatorami zawodów zostali:   
                                                  
Sobota:
konkurs kl. L:
1. Anna Seroka / Manchester 0012/- KJ Aldragho Piaseczno
2. Żaneta Cichoń / Sarmata/-KJ Galop Kozienice
3. Kamila Derlatka /Cargo/-KJ Aldragho Piaseczno

konkurs kl. P :
1. Anna Seroka/Manchester 0012/- KJ Aldragho Piaseczno
2. Katarzyna Halter/Kamikaze/- Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra
3. Monika Balcer/Al Awar/-KJ Aromer Józefin

konkurs kl N:
1. Ewa Ochal/Roma/
2. Herbert Szrajer/Aser/-KKJ Kielce
3. Katarzyna Trojańczyk/Kamelot/- Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra

konkurs kl C:
1. Anna Więcek/Alsagana/-KJ Aromer Józefin
2. Katarzyna Trojańczyk/Kamelot/- Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra
3. Herbert Szrajer/Aser/ -KKJ Kielce

Niedziela:
konkurs kl. L:
1. Anna Seroka/Manchester 0012/- KJ Aldragho Piaseczno
2. Grażyna Hucz/Clif/-Largo S.A. Warszawa
3. Żaneta Cichoń/Sarmata/-KJ Galop Kozienice

 konkurs kl.P:
1. Katarzyna Trojańczyk/Vabio/- Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra
2. Anna Seroka/Emanor/- KJ Aldragho Piaseczno
3. Łukasz Jończyk/Steward/

 konkurs kl N:
1. Herbert Szrajer/Aser/-KKJ Kielce
2. Łukasz Jończyk/C/
3. Łukasz Jończyk/Madżil/

konkurs kl C:
1.Łukasz Jończyk/C/
2.Katarzyna Trojańczyk/Kamelot/- Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra
3.Michał Bazyl/Hemis/-JKS Karolina

wyniki sobota     wyniki niedziela

Sponsorami zawodów była firma Ponzio, Osadkowski S.A,  Hotel Sielanka nad Pilicą ****,  Skotan, Black Horse  oraz portal jeździecko-turystyczny Zabookuj.eu.


Już niedługo bo  w dniach 4-6 lipca 2014 w Sielance wielkie wydarzenie – rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody Seniorów , Młodych Jeźdźców i  Juniorów oraz Puchar Polski Dzieci I.
Serdecznie zapraszamy.
 

09.06.2014

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Puchar Sielanki w Warce - II kwalifikacje

W miniony weekend, w dniach 17 i 18 maja  w ośrodku jeździeckim Farma Sielanka w Warce odbyły się drugie kwalifikacje Pucharu Sielanki.  Pomimo złych warunków  w sobotę, na start stawili się prawie wszyscy zgłoszeni zawodnicy. Kolejny już raz w zmaganiach pucharowych uczestniczyły zawodniczki z Holandii i Czech.  Miłym akcentem podczas zawodów była wizyta wiceprezesa Polskiego Związku Jeździeckiego Pana Rafała Wawrzyniaka.

aDSC04644.jpg    aDSC04677.jpg

Triumfatorami zawodów zostali:               
                                      
Sobota:
konkurs kl. L: Katarzyna Halter Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra /Kamikaze/, Stanisław Przedpełski  Stowarzyszenie WKJ Warszawa/Rees-Loxley/, Marek Urbaniak /Ever For Ever/
konkurs kl. P : Przemysław Wójcik WKJ Lublin /Giacomo/, Anna Soroka KJ Aldragho Piaseczno /Emanor/, Łukasz Jończyk / C /
konkurs kl N: Katarzyna Trojańczyk Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra /Kamelot/,  Anna Więcek KJ Aromer Józefin /Alsagana/, Anna Więcek KJ Aromer Józefin /Czandra
konkurs kl C: Anna Więcek KJ Aromer Józefin /Alsagana/, Tomasz Mielcarek JKS Sokóle/Aberdeen M/, Łukasz Jończyk / Batman /
 
Niedziela:
konkurs kl. L: Katarzyna Halter Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra /Kamikaze/,Sophie Von Werner /Sangal/ Stanisław Przedpełski  Stowarzyszenie WKJ Warszawa/Rees-Loxley
 konkurs kl.P : Sebastian Mołga KJ Sielanka /Konsul/, Szymon Weremczuk WKJ Lublin /Perdita/, Anna        Soroka KJ Aldragho Piaseczno / Emanor
 konkurs kl N: Katarzyna Trojańczyk Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra /Kamelot/,  Łukasz Jończyk / C/ , Anna Więcek KJ Aromer Józefin /Benito
konkurs kl C: Tomasz Mielcarek JKS Sokóle/Aberdeen M/, Amanda Pietrzak /Z-Pilot/,  Łukasz Jończyk / C/
 
Dodatkowo, młodzi zawodnicy  i młode konie zdobywali doświadczenie w rozegranych towarzyskich konkursach na wys. 80 i 90 cm.             

wyniki sobota    wyniki niedziela         Ranking Pucharu Sielanki po 2 elim.
                                                                                             
Sponsorami zawodów była firma Ponzio, Osadkowski S.A,  Hotel Sielanka nad Pilicą ****,  Skotan, Black Horse  oraz portal jeździecko-turystyczny Zabookuj.eu

Już teraz zapraszamy do Sielanki na kolejne zawody, które zostaną rozegrane w dniach 7 i 8 czerwca 2014.
Przypominamy, że poza pulą nagród finansowych w wysokości 50.000pln do zdobycia będzie ekskluzywne, dopasowanie i szyte na miarę, siodło o wartości 15.000 pln firmy EQUIPE z linii E-Carbon. Ta specjalna nagroda  będzie rozlosowana wśród wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w 6 zawodach cyklu, w tym w zawodach finałowych, startując w minimum 10 konkursach w danej kategorii.

19.05.2014
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ekskluzywne siodło do zdobycia w Pucharze Sielanki

Zapraszamy do rywalizacji w zmaganiach o Puchar Sielanki. Miło nam poinformować, że poza pulą nagród finansowych w wysokości 50.000pln do zdobycia będzie ekskluzywne, dopasowanie i szyte na miarę, siodło o wartości 15.000 pln firmy EQUIPE z linii E-Carbon. Ta specjalna nagroda  będzie rozlosowana wśród wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w 6 zawodach cyklu, w tym w zawodach finałowych, startując w minimum 10 konkursach w danej kategorii.

aDSC04551.jpg    33aDSC04028.jpg

Pierwsze kwalifikacje Pucharu Sielanki odbyły się w miniony weekend, w dniach 26 i 27 kwietnia  w ośrodku jeździeckim Farma Sielanka w Warce. W ramach rozgrywek o Puchar Sielanki rozegrano 12 konkursów.  Triumfatorami zawodów zostali:                                                     

Sobota:
konkurs kl. L: Aleksandra Banak KJ Aldragho Piaseczno /Laguna/, Anna Soroka KJ Aldragho Piaseczno /Manchester 0012/,  Anna Soroka KJ Aldragho Piaseczno /Emanor/
konkurs kl. P : Anna Soroka KJ Aldragho Piaseczno /Manchester 0012/, Helena Orkisz Polski Polo Klub Brochów /Irydion L/, Łukasz Jończyk /Mandżil/
konkurs kl N: Cezary Kalinowski KJ Strzała Krubiczew /Draka/, Cezary Kalinowski KJ Strzała Krubiczew /Drem Catcher/, Herbert Szrajer KKJ Kielce /Aser/
konkurs kl C: Łukasz Appel /Fellow 137/, Aleksandra Dąbkowska AZS Politechnika Warszawska, Grzegorz Andrzej Kubiak  KJ Uniglob Gozdów / Da Vinci/

Niedziela:
konkurs kl. L: Marek Urbaniak /Ever For Ever/,  Agnieszka Brożyna BKL Bełchatów /Chrześniak/, Edyta Tuwalska KJ Szumawa Bobrowiec /Galeon/
konkurs kl.P : Anna Soroka KJ Aldragho Piaseczno /Manchester 0012/, Katarzyna Trojańczyk Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra /Vabio/, Agnieszka Brożyna BKL Bełchatów /Centroplast Dinar/
konkurs kl N: Cezary Kalinowski KJ Strzała Krubiczew /Kemball/,  Katarzyna Trojańczyk Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra /Kamelot/,  Cezary Kalinowski KJ Strzała Krubiczew / Draka /
konkurs kl C: Katarzyna Trojańczyk Stowarzyszenie SKJ Borowy Staw Sowia Góra /Kamelot/,  Herbert Szrajer KKJ Kielce /Aser/, Cezary Kalinowski KJ Strzała Krubiczew /Kemball/
Dodatkowo, młodzi zawodnicy  i młode konie zdobywali doświadczenie w rozegranych towarzyskich konkursach na wys. 80 i 90 cm.                                                                                                                

Sponsorami zawodów była firma Ponzio, Osadkowski S.A,  Hotel Sielanka nad Pilicą ****  oraz portal jeździecko-turystyczny Zabookuj.eu

28.05.2014

fot. Karol Rzeczycki
kontakt:  karol-rz@tlen.pl

Galeria zdjęć







Szukaj w katalogu

Promowane firmy

Sklep Jeździecki Zabookuj Gdańsk

Gdańsk, Lubczykowa 5
tel. 58 742-36-16
www.sklep.zabookuj.eu

Estancja Mezowo

Mezowo, Kiełpińska 39
tel. (58) 742-11-93, 790-537-737
www.estancjamezowo.zabookuj.eu

Stajnia Pępowo

Pępowo, Gdańska 151
tel. 693-803-163
www.stajniapepowo.zabookuj.eu

Rekreacyjna Jazda Konna "PODKÓWKA"

Nowy Klincz, Nowy Klincz 30
tel. 505-580-608
www.koniekoscierzyna.zabookuj.eu