Ruszyła IV edycja Pucharu Sielanki


25-26.04.2015

Ruszyła IV edycja Pucharu Sielanki

aakrDSC01217.jpgW miniony weekend, w dniach  25-26.04.2015 w Farmie Sielanka odbyły się pierwsze  w tym sezonie kwalifikacje do rozgrywanego już czwarty raz Pucharu Sielanki.
Rozegrano w sumie 8 konkursów pucharowych w klasach L, P N i C oraz dodatkowo cztery konkursy towarzyskie LL do 80 cm  i  do 90 cm.
W roku 2015 organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody w kończącym cykl wrześniowym finale i są to samochód Hyundai i20, szyte na miarę siodło marki Equipe, nagrody finansowe oraz liczne nagrody rzeczowe.  Sponsorami Pucharu Sielanki 2015 są fimy : Hyundai, Ponzio sp. z. o. o., Equipe Polska, Opti Feed oraz Hotel Sielanka Nad Pilicą ****. Zawody są współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Frekwencja zawodników była bardzo wysoka, w związku z czym rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana, a wieczorne konkursy klasy C odbywały się przy sztucznym oświetleniu. Pogoda dopisała, nie zawiodła także publiczność , dzielnie dopingując zwycięskie pary. Tradycyjnie już gościliśmy nie tylko zawodników krajowych ale również  z Czech, Niemiec i Holandii.

Zwycięzcami zostali:

25.04.2015 Sobota:

 Klasa LL 80 cm:
1.Laura Tralewicz/APASJONATA AUREUS/-JKS Equita Świętochów
2.Sara Patejko/DOMINO/ - KJ Aromer Józefin
3. Julia Gwiazdowska/RATINA-K/ - WKJ Lublin
Klasa LL 90cm:
1.Katarzyna Wiśniewska/WARSONI/- KJ Bertyn Pasłęk
2. Aleksandra Miazga/KOWALCZYK/ - AZS Politechnika Warszawa
3. Paula Płatos/SARMATA/ - KJ Galop Kozienice
Klasa L:
1. Wojciech Radwański/MALIBU/ - KJ Huzar
 2. Anna Mostrąg/TYTAN/ - WKJ Lublin
 3.Ewa Ochal/ROYAL SWAN/ - BPK
Klasa P:
1. Sebastian Mołga /KONSUL/ - KJ Sielanka Warka
2. Wojciech Radwański /MALIBU/ - JK Huzar
3. Magdalena Prasek /BOCARDIA/ - BPK
Klasa N:
1. Łukasz Jończyk /MADŻIL/ - BPK
2.Łukasz Jończyk /BATMAN/ - BPK
3. Łukasz Jończyk /LA VAWETTA/- BPK

Klasa C:
1. Łukasz Jończyk /MADŻIL/ - BPK
2. Łukasz Jończyk /ALPENLERCHE/ - BPK
3.Tomasz Chętkowski /DIEGO/ - KJ WELT Opypy

26.04.2015 Niedziela:

 Klasa LL 80 cm:
1. Sara Patejko/DOMINO/ - KJ Aromer Józefin
2.Aleksandra Śmietanka /GIOLI’/ - KJ Galop Kozienice
 3. Laura Tralewicz/APASJONATA AUREUS/-JKS Equita Świętochów
Klasa LL 90cm:
1.Urszula Michalik /BERANIA – R/ - KJ Szumawa Bobrowiec
2. Magda Franjo /CAL ME 0004/ - KJ Aromer Józefin
3. Joanna Petrenko /HRABIA/-BPK
Klasa L:
1. Wojciech Radwański/MALIBU/ - KJ Huzar
2.Piotr Piasecki /ANTYGRAVITY/ -  KJ Aromer Józefin
3.Jakub Kubiak /EL DŻAMARA/ - BKJ Bogusławice

Klasa P:
1. Wojciech Radwański/MALIBU/ - KJ Huzar
2. Sebastian Mołga /KONSUL/ - KJ Sielanka Warka
3. Michał Krzemień /A CAPELLA/ -BPK
Klasa N:
1. Michał Krzemień /A CAPELLA/ -BPK
2. Łukasz Jończyk /LA VAWETTA/- BPK
3. Łukasz Jończyk /MADŻIL/ - BPK
 Klasa C:
1. Tomasz Chentkowski /DIOEGO/-KJ Welt Opypy
2. Mateusz Ruprecht /PICCOLO/-KJ Welt Opypy
3.Tomasz Mielcarek /NIRVARO/ - JKS Sokóle

wyniki sobota   wyniki niedziela

Kolejne zawody już niedługo – w dniach 23-24 maja 2015 odbędzie się druga edycja cyklu Zawodów o Puchar Sielanki, wszystkich serdecznie zapraszamy

 

Pełna Galeria zdjęć w albumie Picassa

fot. Karol Rzeczycki

Galeria zdjęć







Szukaj w katalogu

Promowane firmy

Sklep Jeździecki Zabookuj Gdańsk

Gdańsk, Lubczykowa 5
tel. 58 742-36-16
www.sklep.zabookuj.eu

Estancja Mezowo

Mezowo, Kiełpińska 39
tel. (58) 742-11-93, 790-537-737
www.estancjamezowo.zabookuj.eu

Stajnia Pępowo

Pępowo, Gdańska 151
tel. 693-803-163
www.stajniapepowo.zabookuj.eu

Rekreacyjna Jazda Konna "PODKÓWKA"

Nowy Klincz, Nowy Klincz 30
tel. 505-580-608
www.koniekoscierzyna.zabookuj.eu