19-20.02.2011 - Ujeżdżenie w Białogórze


białogora.png

W dniach 19-20 luty 2011 w Białogórze odbędą się Halowe Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu.

Miejsce zawodów " Stadnina Koni Białogóra".

Organizatorem zawodów jest Stadnina Koni Białogóra oraz Pomorska Liga Jeździecka. 

<< propozycje zawodów >>

Z radością informujemy, że na zawodach ujeżdżeniowych w Białogórze, w charakterze gościa honorowego, zaszczyci swoją obecnością mieszkająca obecnie we Wrocławiu Justyna Dysarz-Bylicka - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Halowego Pucharu Polski.

Oprócz tego

- dzięki hojności właścicielek firm  "JARPOL" i "ZABOOKUJ.eu" pula nagród rzeczowych wzrosła o wart ok 1,5 tys zł - sprzęt jeździecki najwyższej jakości.

- dzięki życzliwości i wczuciu się w najistotniejsze potrzeby środowiska ujeżdżeniowego przez Pana Bogusława Krasnoborskiego, prezesa Zakładów Przemysłu Rybnego "MIRKO" podczas bankietu prawdziwi koneserzy będą mieli możność degustacji śledzia w różnych postaciach.

- o to aby degustacje wszelakie nie odbywały się "na sucho" zadbał prezes Polskiego Związku Achałtekińskiego Pan Mieszko Wędrowski zaopatrując piwnice Rezydencji Myśliwskiej w, mamy nadzieję, stosowną ilość butelek turkmeńskiego wina.

A skoro przy winie jesteśmy to okazji do toastów nie zabraknie - Mariana Mishlanava-Podpora i Marcin Podpora 19go lutego obchodzić będą piątą rocznicę ślubu, natomiast Danuta Kosecka tego dnia świętować będzie swoje osiemnaste urodziny.

Wzmocnieni winem panowie będą mogli, a nawet musieli, nabyć dla swoich pań spóźnione prezenty walentynkowe w postaci ręcznie wykonanej srebrnej biżuterii przywiezionej specjalnie na tę okazję do Białogóry przez ich twórcę - cenionego w całej Europie i na świecie artystę Pana Dariusza Wróbla.

Miłośnicy Totilasa będą mogli na żywo obserwować na czworoboku jego półbrata, syna Gribaldiego o dźwięcznym imieniu "United Te Amo".

W czasie zawodów w Białogórze komitet organizacyjny Mistrzostw Polski Północnej w Ujeżdżeniu dopracuje regulamin mistrzostw i podejmie decyzję o terminie ich rozegrania.

 
Runda nr 1 "L"

Justyna Eidowicz - Rytmika Pony Club Bartoszewo, Agata Świechowicz - United Te Amo JKS Elcon, Natalia Mańczak - Jalandachar, Natalia Mańczak - Par, Paula Mańczak - Ricolla LG, Magdalena Zgórska - Happines KJ Classic, Irena Matysiak - Bossa, Olga Padaprigorowa - Egra KJ Grodno - Dwór, Olga Padaprigorowa - Alamo KJ Grodno - Dwór, Blanka Turska - Celibat, Weronika Czarnecka - Speed of Sound KJ Lotna Słupsk, Danuta Kosecka - Ehrenstein KJ Nadwiślanin, Danuta Kosecka - Puaro KJ Nadwiślanin, Sonia Niemira - Segrina KJ Lubiczówka, Mariana Mishlanava - Sayuri Pomorska Liga Jeździecka, Daniela Kuczkowska - Somah Geli Pomorska Liga Jeździecka, Dominika Żygowska - Hestia Pomorska Liga Jeździecka, Zuzanna Rucińska - Denilson Pomorska Liga Jeździecka, Daria Skiba - Jupiter KJ Lubiczówka, Aleksandra Koszałka - Sygnał Pomorska Liga Jeździecka, Aleksandra Koszałka - Dakota Texas Pomorska Liga Jeździecka, Dagmara Markoczyńska - Tralala Pomorska Liga Jeździecka.

Runda nr 2 "P"

Agata Świechowicz - United Te Amo JKS Elcon, Irena Matysiak - Bossa, Dorota Formella -A dmirał Pomorska Liga Jeździecka, Magdalena Karpowicz - Seneka KJ Stajnia Stawiguda, Danuta Kosecka - Ehrenstein KJ Nadwiślanin, Danuta Kosecka - Puaro KJ Nadwiślanin, Mariana Mishlanava - Sayuri Pomorska Liga Jeździecka, Daniela Kuczkowska - Somah Geli Pomorska Liga Jeździecka, Dominika Żygowska - Hestia Pomorska Liga Jeździecka, Melanie Bołtruczyk - Florentina Pomorska Liga Jeździecka, Zuzanna Rucińska - Denilson Pomorska Liga Jeżdziecka, Daria Skiba - Jupiter KJ Lubiczówka, Marta Wiśniewska - Elegant KJ Lubiczówka.

Runda nr 3 "N"

Anita Ranuszkiewicz - Nefolin Kujawsko-Pomorski KJ, Blanka Turska - Cheerio, Dorota Formella - Admirał Pomorska Liga Jeździecka, Melanie Bołtruczyk - Florentina Pomorska Liga Jeździecka, Agata Pawełek - Herakles.

Runda nr 4 "C"

Erika Król - Skoczek, Blanka Turska -Cherio, Anna Rogalska - Haggis GLKS Osielsko, Maria Iwanowska - Nifty Rogala Beryl Mortęgi, Paula Mańczak - Urugwaj, Yulia Naumowicz - Pik Lord KJ Classic, Filip Poszumski - Cisoń KJ Agrohandel, Magdalena Karpowicz - Profesor KJ Stajnia Stawiguda, Grzegorz Mrozek - Humanista KJ Abaria Iwno, Melanie Bołtruczyk - Jordan Pomorska Liga Jeżdziecka, Daniela Kuczkowska - Grace Kelly Pomorska Liga Jeździecka, Mariana Mishlanava - Hawana Pomorska Liga Jeździecka, Łukasz Pawełek - Tin Rock, Zuzanna Balcer - Demosfen KJ Michelin.

Runda nr 5 "CC-1" i "CC-2"

Dorota Urbańska - Dehmel TS, Anna Rogalska - Haggis GLKS Osielsko, Magdalena Zgórska - Bosfor KJ Classic, Olga Padaprigorowa - Watson KJ Grodno - Dwór, Wiktoria Siergiej - Up Date KJ Agrohandel, Daniela Kuczkowska - Aps Pomorska Liga Jeździecka, Daniela Kuczkowska - Grace Kelly Pomorska Liga Jeździecka, Mariana Mishlanava - Hawana Pomorska Liga Jeździecka, Klaudia Bukowska - Azalia Pomorska Liga Jeździecka.

Runda nr 6 "mała runda"

Paula Mańczak - Urugwaj, Yulia Naumowicz - Salerio KJ Classic, Olga Padaprigorowa - Demosfen KJ Grodno - Dwór, Katarzyna Porożyńska - Duncan 35 KJ Grodno - Dwór, Monika Woźniak - Lanciano KJ Zielona Brama, Mariana Mishlanava - Femme Fatale Pomorska Liga Jeździecka, Mariana Mishlanava - Graf De La Fer Pomorska Liga Jeździecka.







Szukaj w katalogu

Promowane firmy

Sklep Jeździecki Zabookuj Gdańsk

Gdańsk, Lubczykowa 5
tel. 58 742-36-16
www.sklep.zabookuj.eu

Estancja Mezowo

Mezowo, Kiełpińska 39
tel. (58) 742-11-93, 790-537-737
www.estancjamezowo.zabookuj.eu

Stajnia Pępowo

Pępowo, Gdańska 151
tel. 693-803-163
www.stajniapepowo.zabookuj.eu

Rekreacyjna Jazda Konna "PODKÓWKA"

Nowy Klincz, Nowy Klincz 30
tel. 505-580-608
www.koniekoscierzyna.zabookuj.eu