Skrzyczyński „ograł” Niemców na ich terenie

11.01.2015

Rewelacyjna forma Crazy Quicka i Jarosława Skrzyczyńskiego trwa.

skrzyczyński.jpgDobra passa naszego Mistrza Polski nadal trwa. Jarosław Skrzyczyński, który sezon startów rozpoczął od zawodów na terenie słynnego niemieckiego stada ogierów Neustadt Dosse w świetnym stylu wygrał najważniejszy konkurs całych zawodów CSI2*, konkurs Grand Prix.
Do rozgrywki w tym najtrudniejszym konkursie zakwalifikowały się aż 22 pary. W tym aż 16 reprezentantów Niemiec!
Para Crazy Quick i Jarosław Skrzyczyński okazała się najszybsza wśród 12 par, które pokonały rozgrywkę bezbłędnie, efektownie pokonując ostatnią przeszkodę w rozgrywce.
Nasz reprezentant pokonał takie sławy jeździeckie jak Christian Hess czy Andre Thieme. Zawodnik popisał się rewelacyjną formą podczas zawodów także w konkursie finałowym młodych koni gdzie na Cendiamo zajął drugie miejsce. W konkursie rozgrywanym na wysokości 150 cm udanie debiutował także na Inferno, zajmując czwarte miejsce.
Serdecznie gratulujemy tak dobrego rozpoczęcia roku i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Poniżej prezentujemy link do zwycięskiego przejazdu Crazy Quicka i Jaroslawa Skrzyczyńskiego