Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:13
1 - LL
Data: 06-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL LL Z trafieniem w normę czasu towarzyskie
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WALENTINO J (84)AndrzejCIESIELSKI00,17
   
   
    JKS Kierzbuń
2EL GRECO (79)RobertHESTKOWSKI00,27
   SP / Polska / Og / 2005 / - / - / Avero / Echeveria/Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
    JKS U Robsonów
3PICARO (58)MarekROGULSKI00,46
   Wlkp / Polska / Wał / 2004 / - / - / Kastet xx / Piwonia/Gosller
   Marek Rogulski / Marek Rogulski
    JKS U Robsonów
4ATOM (86)PaulaFELKA01,53
   WLKP / Polska / Wał / 2008 / - / Kasz / Czynel / Agentka/Radiator
   - / Paula Felka
    BPK
5--6ARAMIS (57)MałgorzataOPRUS01,55
   Wlkp / POL / wał / 2005 / - / - / Kleon / Alaska/Asumpt
   - / Małgorzata Oprus
    JKS U Robsonów
5--6SMARTI (80)KseniaFRAJNDT01,55
   
   
    BPK
7NAKON (48)DominikaADAMIAK02,40
   SP / Polska / Og / 2006 / - / - / Helanis / Nuta/Set
   - / Beniamin Tomaszewski
    JKS U Robsonów
8ANANKE (59)TomaszPIOTROWSKI02,41
   SP / Polska / Kl / 2001 / - / - / Le Voltaire / Anais/Aloube Z
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
9SMARTI (80)KseniaFRAJNDT03,40
   
   
    BPK
10CENTURIA (82)AgataMADRAK04,80
   PKSP / Polska / Kl / 2002 / - / Kasztan / Power Prince / Ceramika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11ARAMIS (57)MałgorzataOPRUS05,05
   Wlkp / POL / wał / 2005 / - / - / Kleon / Alaska/Asumpt
   - / Małgorzata Oprus
    JKS U Robsonów
12WENDY (17)MilenaLISIŃSKA05,70
   SP / Polska / Kl / 2005 / - / Siwa / Ever For Pleasure / Waikiki/Whoopee
   - / Milena Lisińska
    JKS Rywal Grudziądz
13ANANKE (59)AdriannaWASILEWSKA05,87
   SP / Polska / Kl / 2001 / - / - / Le Voltaire / Anais/Aloube Z
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
14ABSYNT (45)KatarzynaPASZEK06,65
   
   
    AZS UWM Olsztyn
15WŁADCA PIERŚCIENIA (28)MartynaKRAKÓWKA06,95
   - / - / Wał / 2001 / - / -
   
    BPK
16GRIAUSMAS (55)DeimanteRADZEVICIUTE08,00
   
   
    Litwa
17FLAMINGAS (56)SonataBAZSKETYTE08,67
   
   
    Litwa
18ESTRA (83)AgataMADRAK011,19
   oo / Polska / Kl / 2002 / - / Siwa / Addham / Estatua
   - / Anna Madrak
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
19ESKORIAL (60)KrzysztofWIERZBICKI10,64
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / Siwy / Nie wiem / Esprie
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
20ROKITA (85)AndrzejCIESIELSKI11,83
   
   
    JKS Kierzbuń
21ARAMIS (57)MałgorzataOPRUS12,48
   Wlkp / POL / wał / 2005 / - / - / Kleon / Alaska/Asumpt
   - / Małgorzata Oprus
    JKS U Robsonów
22ESTRA (83)BeniaminTOMASZEWSKI13,01
   oo / Polska / Kl / 2002 / - / Siwa / Addham / Estatua
   - / Anna Madrak
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
23PICARO (58)MarekROGULSKI13,25
   Wlkp / Polska / Wał / 2004 / - / - / Kastet xx / Piwonia/Gosller
   Marek Rogulski / Marek Rogulski
    JKS U Robsonów
24WŁADCA PIERŚCIENIA (28)MartynaKRAKÓWKA16,21
   - / - / Wał / 2001 / - / -
   
    BPK
25NAKON (48)DominikaADAMIAK19,00
   SP / Polska / Og / 2006 / - / - / Helanis / Nuta/Set
   - / Beniamin Tomaszewski
    JKS U Robsonów
26GRIAUSMAS (55)DeimanteRADZEVICIUTE113,42
   
   
    Litwa
27JEZIORNA (11)PiotrSZMYTKOWSKI114,05
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / - / Bajou du Rouet / Jemioła/Marino
   Krzysztof Ferenstein / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
28WALENTINO J (84)AndrzejCIESIELSKI20,40
   
   
    JKS Kierzbuń
29NAKON (48)DominikaADAMIAK20,59
   SP / Polska / Og / 2006 / - / - / Helanis / Nuta/Set
   - / Beniamin Tomaszewski
    JKS U Robsonów
30CAJAMARKA (15)WeronikaMINKIEWICZ22,70
   
   
    JKS U Robsonów
31ROKITA (85)AndrzejCIESIELSKI220,38
   
   
    JKS Kierzbuń
32WŁADCA PIERŚCIENIA (28)MartynaKRAKÓWKA330,21
   - / - / Wał / 2001 / - / -
   
    BPK
 SMARTI (80)KseniaFRAJNDTelim
   
   
    BPK
 JEZIORNA (11)PiotrSZMYTKOWSKIelim
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / - / Bajou du Rouet / Jemioła/Marino
   Krzysztof Ferenstein / Janusz Branicki
    Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
34
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:14
2 - L
Data: 06-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L L Dwufazowy art. 274.5.3 towarzyskie
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ENFIELD (44)KlementynaDOMAGALSKA039,26026,34
   SP / Polska / W / 1996 / - / - / Corde / Enigma/Genius
   
    JKS U Robsonów
2INSTYNKT (30)KatarzynaZALEWSKA044,72026,60
   WLKP / Polska / Og / 2004 / - / - / Regiel / Idea/Aspirant
   - / Bożena Zalewska
    LKJ Liski
3ALUZJA (29)KatarzynaZALEWSKA044,16027,50
   
   
    LKJ Liski
4RINGO STAR (16)MilenaLISIŃSKA045,52027,58
   Wlkp / Polska / wał / 2002 / - / CGN / Marino / Rabka/Aron
   - / Roman Małkiewicz
    JKS Rywal Grudziądz
5EL GRECO (79)RobertHESTKOWSKI049,51027,90
   SP / Polska / Og / 2005 / - / - / Avero / Echeveria/Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
    JKS U Robsonów
6CUIDAM DE VRENDT (13)PiotrSZMYTKOWSKI045,75031,92
   KWPN / Holandia / Wał / 2007 / - / - / Quidam de Revel / Visinaa/Lux Z
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
7LORELEY (51)MartaSIWCZAK047,60034,60
   - / - / kl / 2006 / - / - / Helanis / Laskala/Rabiatos Z
   
    PKJ Bracia Romanowscy
8CYKUTA J (87)SylwiaBABIŃSKA048,07034,82
   SP / Polska / KL / 2008 / - / Cara / Karbon / Clarina xx/Leone
   - / Bertrand Le Guern
    BLG Consulting Januszewo
9LA CASA (61)DamianSĘK049,59035,31
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Clinton / La Paloma/Palegro
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
10CATLIN (64)KatarzynaWIERZBICKA052,81035,92
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Ulisses / Cato Sale/Cappuccino
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KJ Nad Wigrami
11CASH FLOW (67)PawełPIOTROWSKI049,37036,33
   Holst. / Niemcy / Kl / 2002 / - / - / Cash and Carry / Eibe III/Capitol I
   - / SK Nad Wigrami ECO-ABI
    KS Nad Wigrami
12BOKILLY DS Z (98)BeniaminTOMASZEWSKI045,94036,54
   Z / Hol / Kl / 2008 / - / Siwa / Berlin / Tiqilly/Quidam de Revel
   - / Edmund Lazarewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
13FLAMINGAS (56)SonataBAZSKETYTE049,25036,61
   
   
    Litwa
 BOKILLY DS Z (98)BeniaminTOMASZEWSKItren/048,12137,19
   Z / Hol / Kl / 2008 / - / Siwa / Berlin / Tiqilly/Quidam de Revel
   - / Edmund Lazarewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
15GALAKTYKA (65)KrzysztofWIERZBICKI049,12137,7
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Clinton / Gala/Palegro
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
16LECHITA (66)SzymonSKARŻYŃSKI048,52138,13
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / - / Charisma / Laponia/Palegro
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
17SAN VITO (42)RobertHESTKOWSKI048,37138,61
   SP / Polska / Og / 2007 / - / - / Wareg / Santa Barbara/Banita
   SK Ochaby / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
18ESKORIAL (60)KrzysztofWIERZBICKI052,47138,66
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / Siwy / Nie wiem / Esprie
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
19GRYFIA II (50)KatarzynaKAIM045,93140,57
   - / - / kl / 2005 / - / - / Contender Son / Gryfia/Pigmalion
   
    PKJ Bracia Romanowscy
20BRANDER B (36)KatarzynaSZPILEWICZ051,83242,34
   SP / Polska / W / 2007 / - / - / Corrado Son / Białka/Nurjev
   - / Ewelina Kalinowska
    LKJ Gałkowo
21LACETA (53)PovilasMIKELSKAS048,69428,40
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    Litwa
22CRASH (14)WeronikaMINKIEWICZ047,11428,74
   West / Galiny / W / 2005 / - / - / Castillo / Puela/Nirkan
   - / Ryszard Minkiewicz
    JKS U Robsonów
23LONARETTO (37)WiktoriaCHEŁCHOWSKA051,02434,65
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Avero / Ladalca/Larome
   - / Dominika Adamiak
    JKS U Robsonów
 AVE PALEGRO (63)AnnaPYŁKO (J.1995)tren/055,42435,62
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Palegro / Avianca/Aloube Z
   SK Nad Wigrami / -
    KS Nad Wigrami
 CANDIDIA Q7 (49)KatarzynaKAIMtren/047,89435,70
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
26HOKSA J (88)SylwiaBABIŃSKA047,66436,97
   SP / Polska / KL / 2008 / - / Cara / Karbon / Herbata/Revel
   - / Bertrand Le Guern
    BLG Consulting Januszewo
 LECHITA (66)SzymonSKARŻYŃSKItren/045,51537,79
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / - / Charisma / Laponia/Palegro
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
28HALAMA (89)JacekKRUKOWSKI050,621249,64
   SP / Polska / kl / 1999 / - / - / Jankes xx / Henrietta/Zodiak
   SK Nowa Wioska / Jacek Krukwski
    KJ Rakowiec Kwidzyn
29CENTURIA (82)AgataMADRAK046,56rez
   PKSP / Polska / Kl / 2002 / - / Kasztan / Power Prince / Ceramika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 ENFIELD (44)KlementynaDOMAGALSKAtren/041,30tren/028,66
   SP / Polska / W / 1996 / - / - / Corde / Enigma/Genius
   
    JKS U Robsonów
 ATOM (86)PaulaFELKAtren/042,67tren/034,12
   WLKP / Polska / Wał / 2008 / - / Kasz / Czynel / Agentka/Radiator
   - / Paula Felka
    BPK
32CAJAMARKA (15)WeronikaMINKIEWICZ445,12
   
   
    JKS U Robsonów
33POLARIS (43)KlementynaDOMAGALSKA445,25
   - / - / Wał / 2006 / - / - / Helanis / Polinezja/Pistolet
   
    JKS U Robsonów
34WENDY (17)MilenaLISIŃSKA445,31
   SP / Polska / Kl / 2005 / - / Siwa / Ever For Pleasure / Waikiki/Whoopee
   - / Milena Lisińska
    JKS Rywal Grudziądz
35ATOM (86)PaulaFELKA446,56
   WLKP / Polska / Wał / 2008 / - / Kasz / Czynel / Agentka/Radiator
   - / Paula Felka
    BPK
36ABSYNT (45)KatarzynaPASZEK446,70
   
   
    AZS UWM Olsztyn
37CAJAMARKA (15)WeronikaMINKIEWICZ447,52
   
   
    JKS U Robsonów
38ROKITA (85)AndrzejCIESIELSKI447,69
   
   
    JKS Kierzbuń
39CANDIDIA Q7 (49)KatarzynaKAIM448,15
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
40WALENTINO J (84)AndrzejCIESIELSKI448,33
   
   
    JKS Kierzbuń
41DANELINE (62)MagdalenaZABOROWSKA448,48
   Kwpn / Holandia / Kl / 2008 / - / Cara / Nie wiem / Nie wiem
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
42MACEDOŃCZYK (90)JacekKRUKOWSKI449,66
   MPK / Polska / W / 2001 / - / - / Glimerman xx / Misteria/Larysz
   - / Jacek Krukowski
    KJ Rakowiec Kwidzyn
43ARNIKA (12)PiotrSZMYTKOWSKI450,64
   WLKP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Polonus / Aronia/Louis
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
44PICARO (58)MarekROGULSKI452,07
   Wlkp / Polska / Wał / 2004 / - / - / Kastet xx / Piwonia/Gosller
   Marek Rogulski / Marek Rogulski
    JKS U Robsonów
45CONTI (41)RobertHESTKOWSKI768,35
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Dionizos / Contendra/Contender
   Robert Hestkowski / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
46AVE PALEGRO (63)AnnaPYŁKO (J.1995)769,49
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Palegro / Avianca/Aloube Z
   SK Nad Wigrami / -
    KS Nad Wigrami
47GRIAUSMAS (55)DeimanteRADZEVICIUTE842,29
   
   
    Litwa
48LONARETTO (37)WiktoriaCHEŁCHOWSKA850,39
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Avero / Ladalca/Larome
   - / Dominika Adamiak
    JKS U Robsonów
49ESKADRA (68)MagdalenaZABOROWSKA977,66
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Corland / Espuiar/Esprie
   - / KS Bad Wigrami
    KS Nad Wigrami
 ABSYNT (45)KatarzynaPASZEKtren/445,54
   
   
    AZS UWM Olsztyn
 LA CASA (61)DamianSĘKtren/448,93
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Clinton / La Paloma/Palegro
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
 DANELINE (62)MagdalenaZABOROWSKAtren/449,29
   Kwpn / Holandia / Kl / 2008 / - / Cara / Nie wiem / Nie wiem
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
52
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:15
3 - P
Data: 06-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - P P Zwykły art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NELA (9)MartynaRYNKIEWICZ047,46
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Castillo / Nutka
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
2MAREA (10)MartynaRYNKIEWICZ048,07
   WLKP / Polska / Kl / 2004 / - / - / Lumpi / Majolika
   - / Wojciech RYNKIEWICZ
    LKJ Gałkowo
3VERDIS (54)PovilasMIKELSKAS049,13
   - / - / - / 2007 / - / -
   
    Litwa
4JAMAJKA (31)AnnaRĘBISZ049,76
   Trak / Polska / Kl / 2001 / - / - / Pigmalion / Jasnota/Dikseland
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
5GRANTAS (22)LisaCHRZANOWSKA050,15
   
   
    BPK
6TANIEC (2)BłażejGILLA050,47
   SP / Polska / Wał / 2004 / - / - / Landos / Tancerka
   - / Błażej Gilla
    PLJ
7DANTE (46)UrszulaMADOŃ051,66
   SP / Polska / Wał / 1996 / - / - / Orkisz / Drwina/Sternik
   - / AZS UWM Olsztyn
    AZS UWM Olsztyn
8CASH FLOW (67)KatarzynaWIERZBICKA051,69
   Holst. / Niemcy / Kl / 2002 / - / - / Cash and Carry / Eibe III/Capitol I
   - / SK Nad Wigrami ECO-ABI
    KJ Nad Wigrami
9ERICE (74)MarekBIENIO051,78
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Charisma / Ehren Dame/Ehren Tusch
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
10ALHAMBRA (24)KarolinaCHIMKOWSKA052,34
   
   
    KJ Chojnów
11INSTYNKT (30)KatarzynaZALEWSKA053,07
   WLKP / Polska / Og / 2004 / - / - / Regiel / Idea/Aspirant
   - / Bożena Zalewska
    LKJ Liski
12DRAGON (47)JoannaBEMBENEK053,61
   WLKP / Polska / Og / 2003 / - / - / Ignam / Darling/Huk
   - / AZS UWM Olsztyn
    AZS UWM Olsztyn
13POLARIS (43)KlementynaDOMAGALSKA053,94
   - / - / Wał / 2006 / - / - / Helanis / Polinezja/Pistolet
   
    JKS U Robsonów
14CALABRIA (70)MarekBIENIO054,02
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Landacord / Catosale/Capuccino
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
15BARBI (76)MajaPAWLUCZUK054,35
    / Cordalis / Barcelona/Batiar
   
    JKS U Robsonów
16CRASH (14)WeronikaMINKIEWICZ054,53
   West / Galiny / W / 2005 / - / - / Castillo / Puela/Nirkan
   - / Ryszard Minkiewicz
    JKS U Robsonów
17CHELSEA (75)MajaPAWLUCZUK054,84
   - / - / - / 2000 / - / - / Quel Charmeur / Coriell
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
18AL PACINO (77)KatarzynaBURSZTYNOWICZ055,37
   Old / Niemcy / Wał / 1999 / - / - / Argentinus / Ostia/Pik Trumpf
   - / Katarzyna Bursztynowicz
    BPK
19HARMONIA (5)AnnaKOPCYCH056,70
   SP / Polska / Kl / 2003 / - / - / Glimmerman / Hala/Miejdanli
   Tadeusz Kotwicki / Tadeusz Żebrowski
    PKJ Bracia Romanowscy
20BALLADA (69)DamianSĘK056,75
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Lanser III / Bachantka
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
21DAMA PIK (93)MonikaPASIK056,89
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Pink Floyd / Dosia/Marino
   Monika Pasik / Monika Pasik
    LKJ Gałkowo
22PASTORAŁKA (99)BeniaminTOMASZEWSKI057,09
   WLKP / Polska / Kl / 2006 / - / Siwa / Helanis / Pika/Pigmalion
   - / Edmund Lazarewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
23CUIDAM DE VRENDT (13)PiotrSZMYTKOWSKI059,26
   KWPN / Holandia / Wał / 2007 / - / - / Quidam de Revel / Visinaa/Lux Z
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
24MILADY (34)IzabellaTOMASZEWSKA059,66
   - / - / Kl / - / - / -
   
    Poster Piaseczno
25LISA (78)KatarzynaBURSZTYNOWICZ060,30
   West / Niemcy / KL / 2000 / - / - / Lanser III / Patricia/Pilot
   - / Katarzyna Bursztynowicz
    BPK
26HOKSA J (88)SylwiaBABIŃSKA060,89
   SP / Polska / KL / 2008 / - / Cara / Karbon / Herbata/Revel
   - / Bertrand Le Guern
    BLG Consulting Januszewo
27DAJZY (52)MartaSIWCZAK061,11
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
28LORELEY (51)MartaSIWCZAK061,70
   - / - / kl / 2006 / - / - / Helanis / Laskala/Rabiatos Z
   
    PKJ Bracia Romanowscy
29TIPI (71)DamianSĘK061,88
   SP / Polska / Wał / 2007 / - / - / Palegro / Tina/Tinrocco
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
30CYKUTA J (87)SylwiaBABIŃSKA062,21
   SP / Polska / KL / 2008 / - / Cara / Karbon / Clarina xx/Leone
   - / Bertrand Le Guern
    BLG Consulting Januszewo
31BRANDER B (36)KatarzynaSZPILEWICZ064,42
   SP / Polska / W / 2007 / - / - / Corrado Son / Białka/Nurjev
   - / Ewelina Kalinowska
    LKJ Gałkowo
32MACEDOŃCZYK (90)JacekKRUKOWSKI066,95
   MPK / Polska / W / 2001 / - / - / Glimerman xx / Misteria/Larysz
   - / Jacek Krukowski
    KJ Rakowiec Kwidzyn
33PACYFIC (73)DamianSĘK067,66
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / - / Charyzma / Palegra/Palegro
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
34HALAMA (89)JacekKRUKOWSKI068,76
   SP / Polska / kl / 1999 / - / - / Jankes xx / Henrietta/Zodiak
   SK Nowa Wioska / Jacek Krukwski
    KJ Rakowiec Kwidzyn
35RINGO STAR (16)MilenaLISIŃSKA455,91
   Wlkp / Polska / wał / 2002 / - / CGN / Marino / Rabka/Aron
   - / Roman Małkiewicz
    JKS Rywal Grudziądz
36POKRANT (3)WiktoriaREZMER457,41
   - / - / - / 1994 / - / - / Kirpan xx / Pamela/Livius
   - / Błażej Gilla
    PLJ
37BIANKA (81)MagdalenaBIENIEK459,41
   
   
    KJ Jackiewiczów
38GRYFIA II (50)KatarzynaKAIM462,22
   - / - / kl / 2005 / - / - / Contender Son / Gryfia/Pigmalion
   
    PKJ Bracia Romanowscy
39DIOGENES (35)IzabellaTOMASZEWSKA463,36
   - / - / Wał / - / - / -
   
    Poster Piaseczno
40CONTI (41)RobertHESTKOWSKI463,78
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Dionizos / Contendra/Contender
   Robert Hestkowski / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
41ARMSTRONG (94)MonikaPASIK466,34
   Hol / Niemcy / - / 2004 / - / - / Alboretto / Kyara/Calido I
   - / Krzysztof Ferenstein
    LKJ Gałkowo
42BENEDETTO (8)MałgorzataGUŚLAKOW466,62
   - / Polska / Og / 2006 / - / - / Hingis / Belinda/Aut Break
   Ingrid Lehmann / Ingrid Lehmann
    JKS Kierzbuń
43LACETA (53)PovilasMIKELSKAS676,39
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    Litwa
44ALUZJA (29)KatarzynaZALEWSKA853,01
   
   
    LKJ Liski
45KARINO (72)MilenaKAMIŃSKA (J.1996)1266,64
   - / - / Wał / - / - / -
   - / Piotr Semkowicz
    KS Nad Wigrami
 ARNIKA (12)PiotrSZMYTKOWSKIelim
   WLKP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Polonus / Aronia/Louis
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
 SAN VITO (42)RobertHESTKOWSKIelim
   SP / Polska / Og / 2007 / - / - / Wareg / Santa Barbara/Banita
   SK Ochaby / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
 ESKADRA (68)MagdalenaZABOROWSKAelim
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Corland / Espuiar/Esprie
   - / KS Bad Wigrami
    KS Nad Wigrami
 ZAFIERA G (21)LisaCHRZANOWSKArez
   
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
49
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:16
4 - N
Data: 06-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - N N Zwykły art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1REILIS (103)DariusAKELIS047,94
   Budion / Litwa / Wał / 2002 / - / - / Rassvet / Panorama xx
   - / Darius Akelis
    Litwa
2CANUCK Z (18)DawidKUBIAK049,13
   
   
    Sobieski Jumping Team
3ANTA MONIKA (95)MonikaPASIK049,59
   WLKP / Polska / kl / 2005 / - / - / Pink Floyd / Ada Sara/Aragonit
   Karolina Ferenstein / Karolina Ferenstein
    LKJ Gałkowo
4ZAFIERA G (21)DawidKUBIAK049,82
   
   
    Sobieski Jumping Team
5DAN (97)MonikaPASIK050,06
   SP / Polska / Og / 2002 / - / - / Luron / Drama/Donani
   - / Maciej Zając
    LKJ Gałkowo
6ESTRELA (102)DariusAKELIS052,85
   
   
    Litwa
7AL PACINO (77)KatarzynaBURSZTYNOWICZ053,81
   Old / Niemcy / Wał / 1999 / - / - / Argentinus / Ostia/Pik Trumpf
   - / Katarzyna Bursztynowicz
    BPK
9AMADEUSZ (32)AnnaRĘBISZ055,94
   Trak / Polska / Wał / 2001 / - / - / Burgund / Arella
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
10KODY (39)EwaSZMIDT056,63
   - / Niemcy / Wał / 1996 / - / Kasz / Kolibri / Dakaria/DakotaII
   - / Krzysztof Szmidt
    ETJ KJ Hadrian
11ARMSTRONG (94)MonikaPASIK059,02
   Hol / Niemcy / - / 2004 / - / - / Alboretto / Kyara/Calido I
   - / Krzysztof Ferenstein
    LKJ Gałkowo
12BALLADA (69)DamianSĘK059,63
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Lanser III / Bachantka
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
13BAGAZZA M (20)DawidKUBIAK064,51
   
   
    Sobieski Jumping Team
14VERDIS (54)PovilasMIKELSKAS445,62
   - / - / - / 2007 / - / -
   
    Litwa
15NELA (9)MartynaRYNKIEWICZ446,23
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Castillo / Nutka
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
16GRANTAS (22)DawidKUBIAK447,73
   
   
    Sobieski Jumping Team
17MAREA (10)MartynaRYNKIEWICZ448,11
   WLKP / Polska / Kl / 2004 / - / - / Lumpi / Majolika
   - / Wojciech RYNKIEWICZ
    LKJ Gałkowo
18NAUTICA (6)AnnaKOPCYCH451,14
   WLKP / Polska / Kl / 2003 / - / - / Ignam / Nipa/Aragonit
   Marek Romanowski / Anna Kopcych
    PKJ Bracia Romanowscy
19JAMAJKA (31)AnnaRĘBISZ451,48
   Trak / Polska / Kl / 2001 / - / - / Pigmalion / Jasnota/Dikseland
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
20BARBI (76)MajaPAWLUCZUK452,65
    / Cordalis / Barcelona/Batiar
   
    JKS U Robsonów
21VINCENT Y (96)MonikaPASIK453,37
   KWPN / Holandia / W / 2002 / - / - / Cavalier / Nobella V/Libero H
   - / Maciej Gałkiewicz
    LKJ Gałkowo
22ERICE (74)MarekBIENIO453,61
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Charisma / Ehren Dame/Ehren Tusch
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
23TANIEC (2)BłażejGILLA455,69
   SP / Polska / Wał / 2004 / - / - / Landos / Tancerka
   - / Błażej Gilla
    PLJ
24ALHAMBRA (24)KarolinaCHIMKOWSKA455,86
   
   
    KJ Chojnów
25DAMA PIK (93)MonikaPASIK458,66
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Pink Floyd / Dosia/Marino
   Monika Pasik / Monika Pasik
    LKJ Gałkowo
26CALABRIA (70)MarekBIENIO459,39
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Landacord / Catosale/Capuccino
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
27TIPI (71)DamianSĘK459,80
   SP / Polska / Wał / 2007 / - / - / Palegro / Tina/Tinrocco
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
28BIANKA (81)MagdalenaBIENIEK464,55
   
   
    KJ Jackiewiczów
29DAJZY (52)MartaSIWCZAK464,87
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
30MILADY (34)IzabellaTOMASZEWSKA674,51
   - / - / Kl / - / - / -
   
    Poster Piaseczno
31PASTORAŁKA (99)BeniaminTOMASZEWSKI860,18
   WLKP / Polska / Kl / 2006 / - / Siwa / Helanis / Pika/Pigmalion
   - / Edmund Lazarewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
32LISA (78)KatarzynaBURSZTYNOWICZ861,47
   West / Niemcy / KL / 2000 / - / - / Lanser III / Patricia/Pilot
   - / Katarzyna Bursztynowicz
    BPK
33KARINO (72)MilenaKAMIŃSKA (J.1996)1661,11
   - / - / Wał / - / - / -
   - / Piotr Semkowicz
    KS Nad Wigrami
34PACYFIC (73)DamianSĘK1681,10
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / - / Charyzma / Palegra/Palegro
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
35DIOGENES (35)IzabellaTOMASZEWSKA2292,90
   - / - / Wał / - / - / -
   
    Poster Piaseczno
36POKRANT (3)WiktoriaREZMER2379,49
   - / - / - / 1994 / - / - / Kirpan xx / Pamela/Livius
   - / Błażej Gilla
    PLJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
35
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:17
5 - C
Data: 06-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C C Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BAGAZZA M (20)DawidKUBIAK046,22036,24
   
   
    Sobieski Jumping Team
2VINCENT Y (96)MonikaPASIK050,23036,52
   KWPN / Holandia / W / 2002 / - / - / Cavalier / Nobella V/Libero H
   - / Maciej Gałkiewicz
    LKJ Gałkowo
3KODY (39)EwaSZMIDT043,92141,96
   - / Niemcy / Wał / 1996 / - / Kasz / Kolibri / Dakaria/DakotaII
   - / Krzysztof Szmidt
    ETJ KJ Hadrian
4QUANTUM NIGHT (1)BłażejGILLA057,36941,52
   Old / Niemcy / - / 2005 / - / Gn / Quantum hol / Nightingale ! hol
   - / Błażej Gilla
    PLJ
5CANUCK Z (18)DawidKUBIAK442,89
   
   
    Sobieski Jumping Team
6ANTA MONIKA (95)MonikaPASIK446,37
   WLKP / Polska / kl / 2005 / - / - / Pink Floyd / Ada Sara/Aragonit
   Karolina Ferenstein / Karolina Ferenstein
    LKJ Gałkowo
7DAN (97)MonikaPASIK448,23
   SP / Polska / Og / 2002 / - / - / Luron / Drama/Donani
   - / Maciej Zając
    LKJ Gałkowo
8AMADEUSZ (32)AnnaRĘBISZ561,57
   Trak / Polska / Wał / 2001 / - / - / Burgund / Arella
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
9RATINO (33)AnnaRĘBISZ844,74
   SP / Polska / Og / 2006 / - / - / Levolter / Roksana
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:17
5' - L-C
Data: 06-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5' - L-C Speed and Music towarzyskie
(Competition No 5')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1REILIS (103)DariusAKELIS027,65
   Budion / Litwa / Wał / 2002 / - / - / Rassvet / Panorama xx
   - / Darius Akelis
    Litwa
2ZAFIERA G (21)DawidKUBIAK029,62
   
   
    Sobieski Jumping Team
3ALHAMBRA (24)KarolinaCHIMKOWSKA032,92
   
   
    KJ Chojnów
4NOBEL DU FOREST (19)DawidKUBIAK036,51
   
   
    Sobieski Jumping Team
5AMADEUSZ (32)AnnaRĘBISZ037,43
   Trak / Polska / Wał / 2001 / - / - / Burgund / Arella
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
6TANIEC (2)BłażejGILLA042,05
   SP / Polska / Wał / 2004 / - / - / Landos / Tancerka
   - / Błażej Gilla
    PLJ
7BA CARDY (7)MałgorzataGUŚLAKOW046,57
   - / Polska / Og / 2008 / - / - / Corde Star / Belinda/Out-Break
   - / Ingrid Lehmann
    JKS Kierzbuń
8HOKUS (4)WiktoriaREZMER048,11
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Nuriev / Hiszpanka/Sofix
   SK Galiny / Joanna i Kzysztof Pałyska
    PLJ
9GRANTAS (22)LisaCHRZANOWSKA050,52
   
   
    BPK
10QUANTUM NIGHT (1)BłażejGILLA055,04
   Old / Niemcy / - / 2005 / - / Gn / Quantum hol / Nightingale ! hol
   - / Błażej Gilla
    PLJ
11PICARO (58)MarekROGULSKI088,49
   Wlkp / Polska / Wał / 2004 / - / - / Kastet xx / Piwonia/Gosller
   Marek Rogulski / Marek Rogulski
    JKS U Robsonów
 NAUTICA (6)AnnaKOPCYCHelim
   WLKP / Polska / Kl / 2003 / - / - / Ignam / Nipa/Aragonit
   Marek Romanowski / Anna Kopcych
    PKJ Bracia Romanowscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:18
6 - LL
Data: 07-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - LL LL z trafieniem w normę czasu S1 towarzyskie
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RIWIERA (107)AndrzejCIESIELSKI01,16
   
   
    JKS Kierzbuń
2GRIAUSMAS (55)DeimanteRADZEVICIUTE02,00
   
   
    Litwa
3--4ARAMIS (57)MałgorzataOPRUS02,81
   Wlkp / POL / wał / 2005 / - / - / Kleon / Alaska/Asumpt
   - / Małgorzata Oprus
    JKS U Robsonów
3--4WŁADCA PIERŚCIENIA (28)MartynaKRAKÓWKA02,81
   - / - / Wał / 2001 / - / -
   
    BPK
5CAJAMARKA (15)WeronikaMINKIEWICZ03,34
   
   
    JKS U Robsonów
6FLAMINGAS (56)SonataBAZSKETYTE03,70
   
   
    Litwa
7ARAMIS (57)MałgorzataOPRUS04,31
   Wlkp / POL / wał / 2005 / - / - / Kleon / Alaska/Asumpt
   - / Małgorzata Oprus
    JKS U Robsonów
8WŁADCA PIERŚCIENIA (28)MartynaKRAKÓWKA04,50
   - / - / Wał / 2001 / - / -
   
    BPK
9WŁADCA PIERŚCIENIA (28)MartynaKRAKÓWKA04,67
   - / - / Wał / 2001 / - / -
   
    BPK
10ARNIKA (12)PiotrSZMYTKOWSKI04,70
   WLKP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Polonus / Aronia/Louis
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
11GRIAUSMAS (55)DeimanteRADZEVICIUTE04,95
   
   
    Litwa
12CENTURIA (82)AgataMADRAK06,07
   PKSP / Polska / Kl / 2002 / - / Kasztan / Power Prince / Ceramika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
13CYRANKA (92)MarcinMACKIEWICZ07,20
   
   
    JKS U Robsonów
14ATOM (86)PaulaFELKA011,68
   WLKP / Polska / Wał / 2008 / - / Kasz / Czynel / Agentka/Radiator
   - / Paula Felka
    BPK
15NAKON (48)DominikaADAMIAK10,36
   SP / Polska / Og / 2006 / - / - / Helanis / Nuta/Set
   - / Beniamin Tomaszewski
    JKS U Robsonów
16TALENT (108)AndrzejCIESIELSKI11,01
   
   
    JKS Kierzbuń
17ARAMIS (57)MałgorzataOPRUS11,26
   Wlkp / POL / wał / 2005 / - / - / Kleon / Alaska/Asumpt
   - / Małgorzata Oprus
    JKS U Robsonów
18NAKON (48)DominikaADAMIAK12,38
   SP / Polska / Og / 2006 / - / - / Helanis / Nuta/Set
   - / Beniamin Tomaszewski
    JKS U Robsonów
19JEZIORNA (11)PiotrSZMYTKOWSKI19,70
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / - / Bajou du Rouet / Jemioła/Marino
   Krzysztof Ferenstein / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
20TALENT (108)AndrzejCIESIELSKI162,87
   
   
    JKS Kierzbuń
21RIWIERA (107)AndrzejCIESIELSKI23,37
   
   
    JKS Kierzbuń
22CYRANKA (92)MarcinMACKIEWICZ27,56
   
   
    JKS U Robsonów
23NAKON (48)DominikaADAMIAK39,05
   SP / Polska / Og / 2006 / - / - / Helanis / Nuta/Set
   - / Beniamin Tomaszewski
    JKS U Robsonów
24JEZIORNA (11)PiotrSZMYTKOWSKI380,65
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / - / Bajou du Rouet / Jemioła/Marino
   Krzysztof Ferenstein / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
25PICARO (58)MarekROGULSKI721,65
   Wlkp / Polska / Wał / 2004 / - / - / Kastet xx / Piwonia/Gosller
   Marek Rogulski / Marek Rogulski
    JKS U Robsonów
26PICARO (58)MarekROGULSKI826,78
   Wlkp / Polska / Wał / 2004 / - / - / Kastet xx / Piwonia/Gosller
   Marek Rogulski / Marek Rogulski
    JKS U Robsonów
 SMARTI (80)KseniaFRAJNDTelim
   
   
    BPK
 PICARO (58)MarekROGULSKIelim
   Wlkp / Polska / Wał / 2004 / - / - / Kastet xx / Piwonia/Gosller
   Marek Rogulski / Marek Rogulski
    JKS U Robsonów
 SMARTI (80)KseniaFRAJNDTelim
   
   
    BPK
 ANANKE (59)TomaszPIOTROWSKIelim
   SP / Polska / Kl / 2001 / - / - / Le Voltaire / Anais/Aloube Z
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
30
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:18
7 - L1
Data: 07-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L1 L1 dwufazowy art. 274.5.3 towarzyskie
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BENEDETTO (8)MałgorzataGUŚLAKOW050,69025,89
   - / Polska / Og / 2006 / - / - / Hingis / Belinda/Aut Break
   Ingrid Lehmann / Ingrid Lehmann
    JKS Kierzbuń
2ALUZJA (29)KatarzynaZALEWSKA046,67026,73
   
   
    LKJ Liski
3CUIDAM DE VRENDT (13)PiotrSZMYTKOWSKI054,08027,41
   KWPN / Holandia / Wał / 2007 / - / - / Quidam de Revel / Visinaa/Lux Z
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
4LACETA (53)PovilasMIKELSKAS048,20027,73
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    Litwa
5INSTYNKT (30)KatarzynaZALEWSKA045,85027,78
   WLKP / Polska / Og / 2004 / - / - / Regiel / Idea/Aspirant
   - / Bożena Zalewska
    LKJ Liski
6HARMONIA (5)AnnaKOPCYCH047,75028,71
   SP / Polska / Kl / 2003 / - / - / Glimmerman / Hala/Miejdanli
   Tadeusz Kotwicki / Tadeusz Żebrowski
    PKJ Bracia Romanowscy
7RIWIERA (107)AndrzejCIESIELSKI051,07029,00
   
   
    JKS Kierzbuń
8WICHER (106)UrszulaOŻAŃSKA049,99029,19
    / Jankes / -
   
    KJ AZ Miedna
9LECHITA (66)SzymonSKARŻYŃSKI053,51029,79
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / - / Charisma / Laponia/Palegro
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
10CYRANKA (92)MarcinMACKIEWICZ047,84029,80
   
   
    JKS U Robsonów
11LORELEY (51)MartaSIWCZAK054,04031,09
   - / - / kl / 2006 / - / - / Helanis / Laskala/Rabiatos Z
   
    PKJ Bracia Romanowscy
12EL GRECO (79)RobertHESTKOWSKI049,06031,32
   SP / Polska / Og / 2005 / - / - / Avero / Echeveria/Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
    JKS U Robsonów
13CRASH (14)WeronikaMINKIEWICZ051,39031,69
   West / Galiny / W / 2005 / - / - / Castillo / Puela/Nirkan
   - / Ryszard Minkiewicz
    JKS U Robsonów
14DAMONA (105)DorotaWARAKSA056,77031,82
   SP / Polska / KL / 2006 / - / - / Lord Star / Diwara/Reval
   - / Kwiron Juszczak
    KJ AZ Miedna
15POLARIS (43)KlementynaDOMAGALSKA044,79033,06
   - / - / Wał / 2006 / - / - / Helanis / Polinezja/Pistolet
   
    JKS U Robsonów
16WENDY (17)MilenaLISIŃSKA050,15034,03
   SP / Polska / Kl / 2005 / - / Siwa / Ever For Pleasure / Waikiki/Whoopee
   - / Milena Lisińska
    JKS Rywal Grudziądz
17BRANDER B (36)KatarzynaSZPILEWICZ055,30034,06
   SP / Polska / W / 2007 / - / - / Corrado Son / Białka/Nurjev
   - / Ewelina Kalinowska
    LKJ Gałkowo
18CANDIDIA Q7 (49)KatarzynaKAIM052,89034,25
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
19CONTI (41)RobertHESTKOWSKI053,11034,28
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Dionizos / Contendra/Contender
   Robert Hestkowski / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
20GALAKTYKA (65)KrzysztofWIERZBICKI053,44036,07
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Clinton / Gala/Palegro
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
21ESKORIAL (60)KrzysztofWIERZBICKI055,98036,10
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / Siwy / Nie wiem / Esprie
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
22HALAMA (89)JacekKRUKOWSKI058,51137,39
   SP / Polska / kl / 1999 / - / - / Jankes xx / Henrietta/Zodiak
   SK Nowa Wioska / Jacek Krukwski
    KJ Rakowiec Kwidzyn
 ABSYNT (45)KatarzynaPASZEKtren/048,78138,27
   
   
    AZS UWM Olsztyn
24MACEDOŃCZYK (90)JacekKRUKOWSKI054,40428,13
   MPK / Polska / W / 2001 / - / - / Glimerman xx / Misteria/Larysz
   - / Jacek Krukowski
    KJ Rakowiec Kwidzyn
25ESKADRA (68)MagdalenaZABOROWSKA050,64429,16
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Corland / Espuiar/Esprie
   - / KS Bad Wigrami
    KS Nad Wigrami
26CATLIN (64)KatarzynaWIERZBICKA058,27431,09
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Ulisses / Cato Sale/Cappuccino
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KJ Nad Wigrami
27CAJAMARKA (15)WeronikaMINKIEWICZ051,38432,52
   
   
    JKS U Robsonów
28BA CARDY (7)MałgorzataGUŚLAKOW047,39827,76
   - / Polska / Og / 2008 / - / - / Corde Star / Belinda/Out-Break
   - / Ingrid Lehmann
    JKS Kierzbuń
 ESKORIAL (60)KrzysztofWIERZBICKItren/056,21937,79
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / Siwy / Nie wiem / Esprie
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
30ABSYNT (45)KatarzynaPASZEK048,79953,75
   
   
    AZS UWM Olsztyn
31SAN VITO (42)RobertHESTKOWSKI058,741057,68
   SP / Polska / Og / 2007 / - / - / Wareg / Santa Barbara/Banita
   SK Ochaby / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
 LONARETTO (37)WiktoriaCHEŁCHOWSKAtren/044,68tren/028,71
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Avero / Ladalca/Larome
   - / Dominika Adamiak
    JKS U Robsonów
 WENDY (17)MilenaLISIŃSKAtren/050,28tren/034,98
   SP / Polska / Kl / 2005 / - / Siwa / Ever For Pleasure / Waikiki/Whoopee
   - / Milena Lisińska
    JKS Rywal Grudziądz
 CATLIN (64)KatarzynaWIERZBICKAtren/057,28tren/036,53
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Ulisses / Cato Sale/Cappuccino
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KJ Nad Wigrami
 SAN VITO (42)RobertHESTKOWSKItren/059,99tren/139,94
   SP / Polska / Og / 2007 / - / - / Wareg / Santa Barbara/Banita
   SK Ochaby / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
36AVE PALEGRO (63)AnnaPYŁKO (J.1995)160,15
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Palegro / Avianca/Aloube Z
   SK Nad Wigrami / -
    KS Nad Wigrami
37MAURETANIA (91)AnnaMACKIEWICZ446,08
   
   
    JKS U Robsonów
38ARNIKA (12)PiotrSZMYTKOWSKI450,58
   WLKP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Polonus / Aronia/Louis
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
39CENTURIA (82)AgataMADRAK451,49
   PKSP / Polska / Kl / 2002 / - / Kasztan / Power Prince / Ceramika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40GRYFIA II (50)KatarzynaKAIM452,35
   - / - / kl / 2005 / - / - / Contender Son / Gryfia/Pigmalion
   
    PKJ Bracia Romanowscy
41DIOGENES (35)PaulinaFABISIEWICZ453,14
   - / - / Wał / - / - / -
   
    JKS U Robsonów
42FLAMINGAS (56)SonataBAZSKETYTE453,17
   
   
    Litwa
43LA CASA (61)MarekBIENIO453,75
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Clinton / La Paloma/Palegro
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
44AFRODYTA AZ (104)DorotaWARAKSA454,95
   
   
    KJ AZ Miedna
45GRIAUSMAS (55)DeimanteRADZEVICIUTE847,82
   
   
    Litwa
46LONARETTO (37)WiktoriaCHEŁCHOWSKA1376,36
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Avero / Ladalca/Larome
   - / Dominika Adamiak
    JKS U Robsonów
47ATOM (86)PaulaFELKA20106,54
   WLKP / Polska / Wał / 2008 / - / Kasz / Czynel / Agentka/Radiator
   - / Paula Felka
    BPK
48DANELINE (62)MagdalenaZABOROWSKA2490,44
   Kwpn / Holandia / Kl / 2008 / - / Cara / Nie wiem / Nie wiem
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
 TALENT (108)AndrzejCIESIELSKIelem
   
   
    JKS Kierzbuń
 CAJAMARKA (15)WeronikaMINKIEWICZtren/1569,70
   
   
    JKS U Robsonów
 ATOM (86)PaulaFELKAtren/449,14
   WLKP / Polska / Wał / 2008 / - / Kasz / Czynel / Agentka/Radiator
   - / Paula Felka
    BPK
 DIOGENES (35)PaulinaFABISIEWICZtren/451,24
   - / - / Wał / - / - / -
   
    JKS U Robsonów
 LA CASA (61)MarekBIENIOtren/452,35
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Clinton / La Paloma/Palegro
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
 DANELINE (62)MagdalenaZABOROWSKAtren/453,89
   Kwpn / Holandia / Kl / 2008 / - / Cara / Nie wiem / Nie wiem
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
 AVE PALEGRO (63)AnnaPYŁKO (J.1995)tren/456,06
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Palegro / Avianca/Aloube Z
   SK Nad Wigrami / -
    KS Nad Wigrami
 CANDIDIA Q7 (49)KatarzynaKAIMtren/561,24
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
 ARNIKA (12)PiotrSZMYTKOWSKItren/850,74
   WLKP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Polonus / Aronia/Louis
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
 GALAKTYKA (65)KrzysztofWIERZBICKItren/855,15
   SP / Polska / Kl / 2009 / - / SGN / Clinton / Gala/Palegro
   Stadnina Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
58
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:20
8 - P
Data: 07-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - P P Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1VERDIS (54)PovilasMIKELSKAS043,54028,96
   - / - / - / 2007 / - / -
   
    Litwa
2CASH FLOW (67)KatarzynaWIERZBICKA053,45030,73
   Holst. / Niemcy / Kl / 2002 / - / - / Cash and Carry / Eibe III/Capitol I
   - / SK Nad Wigrami ECO-ABI
    KJ Nad Wigrami
3CHELSEA (75)MajaPAWLUCZUK058,59032,78
   - / - / - / 2000 / - / - / Quel Charmeur / Coriell
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
4TANIEC (2)BłażejGILLA054,14033,20
   SP / Polska / Wał / 2004 / - / - / Landos / Tancerka
   - / Błażej Gilla
    PLJ
5NELA (9)MartynaRYNKIEWICZ051,84033,58
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Castillo / Nutka
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
6AL PACINO (77)KatarzynaBURSZTYNOWICZ060,01034,31
   Old / Niemcy / Wał / 1999 / - / - / Argentinus / Ostia/Pik Trumpf
   - / Katarzyna Bursztynowicz
    BPK
7TIPI (71)MagdalenaZABOROWSKA061,44034,73
   SP / Polska / Wał / 2007 / - / - / Palegro / Tina/Tinrocco
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
8BARBI (76)MajaPAWLUCZUK055,86034,74
    / Cordalis / Barcelona/Batiar
   
    JKS U Robsonów
9CUIDAM DE VRENDT (13)PiotrSZMYTKOWSKI056,62034,78
   KWPN / Holandia / Wał / 2007 / - / - / Quidam de Revel / Visinaa/Lux Z
   - / Janusz Branicki
    Niezrzeszony
10BRANDER B (36)KatarzynaSZPILEWICZ062,14038,60
   SP / Polska / W / 2007 / - / - / Corrado Son / Białka/Nurjev
   - / Ewelina Kalinowska
    LKJ Gałkowo
11ALHAMBRA (24)KarolinaCHIMKOWSKA055,29433,26
   
   
    KJ Chojnów
12RINGO STAR (16)MilenaLISIŃSKA052,57434,22
   Wlkp / Polska / wał / 2002 / - / CGN / Marino / Rabka/Aron
   - / Roman Małkiewicz
    JKS Rywal Grudziądz
13DAMA PIK (93)MonikaPASIK062,55434,62
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Pink Floyd / Dosia/Marino
   Monika Pasik / Monika Pasik
    LKJ Gałkowo
14CALABRIA (70)MarekBIENIO054,92435,76
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Landacord / Catosale/Capuccino
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
15GRANTAS (22)LisaCHRZANOWSKA053,68438,15
   
   
    BPK
16JAMAJKA (31)AnnaRĘBISZ053,29438,95
   Trak / Polska / Kl / 2001 / - / - / Pigmalion / Jasnota/Dikseland
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
17MAREA (10)MartynaRYNKIEWICZ052,13439,21
   WLKP / Polska / Kl / 2004 / - / - / Lumpi / Majolika
   - / Wojciech RYNKIEWICZ
    LKJ Gałkowo
18KARINO (72)MilenaKAMIŃSKA (J.1996)062,46545,50
   - / - / Wał / - / - / -
   - / Piotr Semkowicz
    KS Nad Wigrami
19DAMONA (105)DorotaWARAKSA063,54647,67
   SP / Polska / KL / 2006 / - / - / Lord Star / Diwara/Reval
   - / Kwiron Juszczak
    KJ AZ Miedna
20HOKUS (4)WiktoriaREZMER056,49743,24
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Nuriev / Hiszpanka/Sofix
   SK Galiny / Joanna i Kzysztof Pałyska
    PLJ
21LISA (78)KatarzynaBURSZTYNOWICZ062,59838,15
   West / Niemcy / KL / 2000 / - / - / Lanser III / Patricia/Pilot
   - / Katarzyna Bursztynowicz
    BPK
22INSTYNKT (30)KatarzynaZALEWSKA053,56838,23
   WLKP / Polska / Og / 2004 / - / - / Regiel / Idea/Aspirant
   - / Bożena Zalewska
    LKJ Liski
23BIANKA (81)MagdalenaBIENIEK055,851244,49
   
   
    KJ Jackiewiczów
24PARNASUS (110)MartaHEJGER061,194472,50
   
   
    JKS Narew Różan
25DRAGON (47)JoannaBEMBENEK061,46elim
   WLKP / Polska / Og / 2003 / - / - / Ignam / Darling/Huk
   - / AZS UWM Olsztyn
    AZS UWM Olsztyn
26LORELEY (51)MartaSIWCZAK055,61rez
   - / - / kl / 2006 / - / - / Helanis / Laskala/Rabiatos Z
   
    PKJ Bracia Romanowscy
27POKRANT (3)WiktoriaREZMER057,14rez
   - / - / - / 1994 / - / - / Kirpan xx / Pamela/Livius
   - / Błażej Gilla
    PLJ
28CRASH (14)WeronikaMINKIEWICZ452,51
   West / Galiny / W / 2005 / - / - / Castillo / Puela/Nirkan
   - / Ryszard Minkiewicz
    JKS U Robsonów
29HARMONIA (5)AnnaKOPCYCH454,95
   SP / Polska / Kl / 2003 / - / - / Glimmerman / Hala/Miejdanli
   Tadeusz Kotwicki / Tadeusz Żebrowski
    PKJ Bracia Romanowscy
30POLARIS (43)KlementynaDOMAGALSKA455,39
   - / - / Wał / 2006 / - / - / Helanis / Polinezja/Pistolet
   
    JKS U Robsonów
31BA CARDY (7)MałgorzataGUŚLAKOW458,56
   - / Polska / Og / 2008 / - / - / Corde Star / Belinda/Out-Break
   - / Ingrid Lehmann
    JKS Kierzbuń
32MACEDOŃCZYK (90)JacekKRUKOWSKI459,67
   MPK / Polska / W / 2001 / - / - / Glimerman xx / Misteria/Larysz
   - / Jacek Krukowski
    KJ Rakowiec Kwidzyn
33HALAMA (89)JacekKRUKOWSKI461,54
   SP / Polska / kl / 1999 / - / - / Jankes xx / Henrietta/Zodiak
   SK Nowa Wioska / Jacek Krukwski
    KJ Rakowiec Kwidzyn
34GRYFIA II (50)KatarzynaKAIM461,69
   - / - / kl / 2005 / - / - / Contender Son / Gryfia/Pigmalion
   
    PKJ Bracia Romanowscy
35AFRODYTA AZ (104)DorotaWARAKSA462,23
   
   
    KJ AZ Miedna
36PACYFIC (73)KrzysztofWIERZBICKI462,72
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / - / Charyzma / Palegra/Palegro
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
37ERICE (74)MarekBIENIO465,56
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Charisma / Ehren Dame/Ehren Tusch
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
38DANTE (46)UrszulaMADOŃ468,19
   SP / Polska / Wał / 1996 / - / - / Orkisz / Drwina/Sternik
   - / AZS UWM Olsztyn
    AZS UWM Olsztyn
39DAJZY (52)MartaSIWCZAK569,32
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
40MILADY (34)IzabellaTOMASZEWSKA571,91
   - / - / Kl / - / - / -
   
    Poster Piaseczno
41ARMSTRONG (94)MonikaPASIK675,11
   Hol / Niemcy / - / 2004 / - / - / Alboretto / Kyara/Calido I
   - / Krzysztof Ferenstein
    LKJ Gałkowo
42LACETA (53)PovilasMIKELSKAS848,50
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    Litwa
43ALUZJA (29)KatarzynaZALEWSKA864,56
   
   
    LKJ Liski
44ENFIELD (44)KlementynaDOMAGALSKA1253,92
   SP / Polska / W / 1996 / - / - / Corde / Enigma/Genius
   
    JKS U Robsonów
45BENEDETTO (8)MałgorzataGUŚLAKOW2099,00
   - / Polska / Og / 2006 / - / - / Hingis / Belinda/Aut Break
   Ingrid Lehmann / Ingrid Lehmann
    JKS Kierzbuń
46WICHER (106)UrszulaOŻAŃSKA2883,15
    / Jankes / -
   
    KJ AZ Miedna
 ESKADRA (68)MagdalenaZABOROWSKAelim
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Corland / Espuiar/Esprie
   - / KS Bad Wigrami
    KS Nad Wigrami
 MAURETANIA (91)AnnaMACKIEWICZelim
   
   
    JKS U Robsonów
 EL GRECO (79)RobertHESTKOWSKIelim
   SP / Polska / Og / 2005 / - / - / Avero / Echeveria/Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
    JKS U Robsonów
 CONTI (41)RobertHESTKOWSKIelim
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Dionizos / Contendra/Contender
   Robert Hestkowski / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
50
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:21
9 - N
Data: 07-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - N Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1REILIS (103)DariusAKELIS052,72034,65
   Budion / Litwa / Wał / 2002 / - / - / Rassvet / Panorama xx
   - / Darius Akelis
    Litwa
2DAN (97)MonikaPASIK059,22035,65
   SP / Polska / Og / 2002 / - / - / Luron / Drama/Donani
   - / Maciej Zając
    LKJ Gałkowo
3NELA (9)MartynaRYNKIEWICZ051,64035,67
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Castillo / Nutka
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
4ANTA MONIKA (95)MonikaPASIK055,61036,17
   WLKP / Polska / kl / 2005 / - / - / Pink Floyd / Ada Sara/Aragonit
   Karolina Ferenstein / Karolina Ferenstein
    LKJ Gałkowo
5KODY (39)EwaSZMIDT055,08036,83
   - / Niemcy / Wał / 1996 / - / Kasz / Kolibri / Dakaria/DakotaII
   - / Krzysztof Szmidt
    ETJ KJ Hadrian
6VINCENT Y (96)MonikaPASIK052,13039,07
   KWPN / Holandia / W / 2002 / - / - / Cavalier / Nobella V/Libero H
   - / Maciej Gałkiewicz
    LKJ Gałkowo
7ZAFIERA G (21)DawidKUBIAK056,12434,43
   
   
    Sobieski Jumping Team
8NOBEL DU FOREST (19)DawidKUBIAK054,09436,13
   
   
    Sobieski Jumping Team
9LISA (78)KatarzynaBURSZTYNOWICZ057,96947,11
   West / Niemcy / KL / 2000 / - / - / Lanser III / Patricia/Pilot
   - / Katarzyna Bursztynowicz
    BPK
10CONTENDER (109)MartaHEJGER051,78rez
   HOLST / GER / G / 1993 / - / - / Contender / Dinant II
   - / Jos. Schneider
    JKS Narew Różan
11BALLADA (69)DamianSĘK056,05rez
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Lanser III / Bachantka
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
12GRANTAS (22)DawidKUBIAK449,86
   
   
    Sobieski Jumping Team
13RINGO STAR (16)MilenaLISIŃSKA450,87
   Wlkp / Polska / wał / 2002 / - / CGN / Marino / Rabka/Aron
   - / Roman Małkiewicz
    JKS Rywal Grudziądz
14HOKUS (4)WiktoriaREZMER452,99
   SP / Polska / Wał / 2003 / - / - / Nuriev / Hiszpanka/Sofix
   SK Galiny / Joanna i Kzysztof Pałyska
    PLJ
15DAJZY (52)MartaSIWCZAK455,36
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
16TANIEC (2)BłażejGILLA455,80
   SP / Polska / Wał / 2004 / - / - / Landos / Tancerka
   - / Błażej Gilla
    PLJ
17ESTRELA (102)DariusAKELIS456,05
   
   
    Litwa
18CANUCK Z (18)DawidKUBIAK457,47
   
   
    Sobieski Jumping Team
19BARBI (76)MajaPAWLUCZUK459,63
    / Cordalis / Barcelona/Batiar
   
    JKS U Robsonów
20ARMSTRONG (94)MonikaPASIK460,60
   Hol / Niemcy / - / 2004 / - / - / Alboretto / Kyara/Calido I
   - / Krzysztof Ferenstein
    LKJ Gałkowo
21NAUTICA (6)AnnaKOPCYCH847,97
   WLKP / Polska / Kl / 2003 / - / - / Ignam / Nipa/Aragonit
   Marek Romanowski / Anna Kopcych
    PKJ Bracia Romanowscy
22MAREA (10)MartynaRYNKIEWICZ852,69
   WLKP / Polska / Kl / 2004 / - / - / Lumpi / Majolika
   - / Wojciech RYNKIEWICZ
    LKJ Gałkowo
23ALHAMBRA (24)KarolinaCHIMKOWSKA853,81
   
   
    KJ Chojnów
24AL PACINO (77)KatarzynaBURSZTYNOWICZ854,37
   Old / Niemcy / Wał / 1999 / - / - / Argentinus / Ostia/Pik Trumpf
   - / Katarzyna Bursztynowicz
    BPK
25TIPI (71)DamianSĘK877,73
   SP / Polska / Wał / 2007 / - / - / Palegro / Tina/Tinrocco
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
26DAMA PIK (93)MonikaPASIK878,56
   SP / Polska / Kl / 2007 / - / - / Pink Floyd / Dosia/Marino
   Monika Pasik / Monika Pasik
    LKJ Gałkowo
27AMADEUSZ (32)AnnaRĘBISZ1070,86
   Trak / Polska / Wał / 2001 / - / - / Burgund / Arella
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
28PACYFIC (73)DamianSĘK1070,96
   SP / Polska / Wał / 2008 / - / - / Charyzma / Palegra/Palegro
   - / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
29KARINO (72)MilenaKAMIŃSKA (J.1996)1260,16
   - / - / Wał / - / - / -
   - / Piotr Semkowicz
    KS Nad Wigrami
30POKRANT (3)WiktoriaREZMER1575,76
   - / - / - / 1994 / - / - / Kirpan xx / Pamela/Livius
   - / Błażej Gilla
    PLJ
31BIANKA (81)MagdalenaBIENIEK1655,31
   
   
    KJ Jackiewiczów
 PARNASUS (110)MartaHEJGERelim
   
   
    JKS Narew Różan
 ERICE (74)MarekBIENIOelim
   SP / Polska / Kl / 2008 / - / - / Charisma / Ehren Dame/Ehren Tusch
   - / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami
 JAMAJKA (31)AnnaRĘBISZrez
   Trak / Polska / Kl / 2001 / - / - / Pigmalion / Jasnota/Dikseland
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
 CHELSEA (75)MajaPAWLUCZUKrez
   - / - / - / 2000 / - / - / Quel Charmeur / Coriell
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
 MILADY (34)IzabellaTOMASZEWSKArez
   - / - / Kl / - / - / -
   
    Poster Piaseczno
 VERDIS (54)PovilasMIKELSKASrez
   - / - / - / 2007 / - / -
   
    Litwa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
37
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur

Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2013
Wydruk: 08-04-2013 09:15:21
10 - C
Data: 07-04-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - C C zwykły art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AMADEUSZ (32)AnnaRĘBISZ054,14
   Trak / Polska / Wał / 2001 / - / - / Burgund / Arella
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
2ANTA MONIKA (95)MonikaPASIK061,65
   WLKP / Polska / kl / 2005 / - / - / Pink Floyd / Ada Sara/Aragonit
   Karolina Ferenstein / Karolina Ferenstein
    LKJ Gałkowo
3NOBEL DU FOREST (19)DawidKUBIAK454,56
   
   
    Sobieski Jumping Team
4CONTENDER (109)MartaHEJGER455,70
   HOLST / GER / G / 1993 / - / - / Contender / Dinant II
   - / Jos. Schneider
    JKS Narew Różan
5REILIS (103)DariusAKELIS455,77
   Budion / Litwa / Wał / 2002 / - / - / Rassvet / Panorama xx
   - / Darius Akelis
    Litwa
6DAN (97)MonikaPASIK462,15
   SP / Polska / Og / 2002 / - / - / Luron / Drama/Donani
   - / Maciej Zając
    LKJ Gałkowo
7CANUCK Z (18)DawidKUBIAK857,16
   
   
    Sobieski Jumping Team
8NAUTICA (6)AnnaKOPCYCH861,05
   WLKP / Polska / Kl / 2003 / - / - / Ignam / Nipa/Aragonit
   Marek Romanowski / Anna Kopcych
    PKJ Bracia Romanowscy
9VINCENT Y (96)MonikaPASIK862,07
   KWPN / Holandia / W / 2002 / - / - / Cavalier / Nobella V/Libero H
   - / Maciej Gałkiewicz
    LKJ Gałkowo
10QUANTUM NIGHT (1)BłażejGILLA1074,59
   Old / Niemcy / - / 2005 / - / Gn / Quantum hol / Nightingale ! hol
   - / Błażej Gilla
    PLJ
 RATINO (33)AnnaRĘBISZelim
   SP / Polska / Og / 2006 / - / - / Levolter / Roksana
   - / Zbigniew Kowalewski
    KJ Kowmar
 BAGAZZA M (20)DawidKUBIAKrez
   
   
    Sobieski Jumping Team

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyński
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl